Ateş Topu - Dragonball Evolution-TÜRKÇE


Ateş Topu - Dragonball Evolution-TÜRKÇE

Tür : Fantastik / Macera / Aksiyon
Yönetmen : James Wong
Senaryo : Ben Ramsey , Akira Toriyama (Kitap)
Görüntü Yönetmeni : Robert McLachlan
Müzik : Brian Tyler
Yapım : 2009, ABD , 85 dk.
Oyuncular
JustinChatwin (Goku) , Emmy Rossum (Bulma) , James Marsters (Lord Piccolo) ,Jamie Chung (Chi Chi) , Yun-Fat Chow (Usta Roshi) , Joon Park (Yamcha), Randall Duk Kim (Büyükbaba Gohan)
Dünyayıyok etmek amacıyla gönderilmiş olan yarı maymun yarı insanSon-goku, dünyaya geldikten sonra görevini unutur. Onuyetiştiren büyük babası Gohan ölünce, onun isteğiniyerine getirmek için usat Roshi’nin yanına gider.
Roshi’ninyanında eğitim alan Goku, dünyanın dört bir tarafına dağılmışolan 7 dragon topunu, kötü amaçları içinkullanacak olan Lord Piccolo’dan daha önce bulmak zorundadır.
Ülkemizdede yayınlanıp büyük ilgi görmüş Goku’nunmaceralarının beyazperde uyarlaması 2009 yılında sinemalar da olacak.

0 Responses

..................SALVODOR
.....................SALVODOR
Sitede bulunan filmlerden site yönetimi sorumlu değildir. Filmlerin hepsi tanıtım amaçlıdır. Bizler sadece Yahoo, Google, Megavideo ve benzeri sitelerden "embed" kodunu alarak yayınlamışızdır. Tüm telif hakları da Yahoo, Google, Megavideo ve benzeri siteleri alakadar eder. Lütfen filmlerin silinmesi ve ya kaldırılması için ismi geçen sitelere yazınız. Tüm videolar Yahoo, Google, Megavideo ve benzeri sitelerde barınmaktadır. .